10 Aralık 2009 Perşembe

BEN GELDİM...


UZUNCA BİR AYRILIKTAN SONRA YENİDEN BURDAYIM ARKADAŞLAR.HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YILKİ İZİN ZAMANI YİNE TÜRKİYEDEYDİK.SAYILI GÜN ÇABUK GEÇİYOR.AMA HİÇ BU KADAR YORULMAMIŞTIM.ÖNCE EV TAŞIDIK ONUN YERLEŞTİRMESİ BİR HAFTA KADAR ZAMANIMIZI ALDI.ARDINDAN EŞİMİ KALBİ RAHATSIZ OLDUĞU İÇİN DR.KONTROLÜNE GİTTİK VE ANJIYO OLMASINI SOYLEDİLER.ANJIYOMUZUDA OLDUK.DERKEN ÜŞÜTTÜK VE YILLARDAN BERİ İLK KEZ ÖKSÜRÜK OLDUK VE YORGAN DÖŞEK YATTIK.ARDINDAN DİŞİMİN AGRISI TUTU. VE SANKİ HERŞEY TÜRKİYEYİ BEKLEMİŞ GİBİ KANAL TEDAVİSİ BASLADI:))))DAHA SONRASINDA BAYRAM HAZIRLIGI.BU ARADADA ANNEMDE BOŞ DURMUYORUM TABİ.SİZLER İÇİN HEPSİNİ RESİMLEDİM.SANDIK BOYAMADAN TUT AYNAYA KADAR.AKŞAMLARI ÖRGÜ DERKEN GÜNLER GELDİ GEÇTİ.NİHAYET EVİMİZDEYİZ.BU GÜLLER SAYFAMA GELEN TÜM ARKADAŞLARIMA BENDEN HEDİYE GİTSİN.....4 yorum:

 1. vayyy anam vayyyy neler neler olmuş öyle,gelmiş geçmiş olsun umarım şimdi daha iyisinizdir,eşinede selamlar hörmetler,geçmiş olsun dileklerimi iletirsin emi canım :)
  yaptığın işleride sabırsızlıkla görmeyi bekliyorus :))
  (pc,de msn yok)

  YanıtlaSil
 2. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM RABBİM ŞİFALAR VERSİN.BLOĞUN YETİM KALMIŞTI.HER GÖRDÜĞÜMDE İÇİM CIZZ ETTİ İNAN.TEKRAR HOŞGELDİN.

  YanıtlaSil
 3. selamlar hayırlı cumalar sevilim,daha dönüş telaşeside bitmedi heralde.
  sesin sedan çıkmıyo ?
  alltaki linke bi bakmayı unutma emi öptüm :)
  http://scrap-e-blog.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. canım çok çook geçmiş olsun lütfen kendinize iyi bakın eşine de Allah acil şifalar versin bir daha göstermesin uzun zamandır görüşemedik blogumu özledim arkadaşlarımı özledim ama inan hiç boş vaktim yok arasıra blogumu boş bırakma olurmu sevgiler

  YanıtlaSil